Aplikacja ForteBackup posiada wbudowane mechanizmy do backupu baz danych, środowisk wirtualnych oraz skrzynek pocztowych, dzięki czemu spełnia nawet najbardziej zaawansowane oczekiwania użytkowników.


Bazy danych

Przy pomocy kilku kliknięć, za pomocą wbudowanych mechanizmów, możesz rozpocząć backup baz danych, które zostały wymienione poniżej.

mssql

MS SQL

ForteBackup daje Ci możliwość backupu baz danych znajdujących się na lokalnym serwerze, bądź całego serwera Microsoft SQL, bez konieczności przerywania pracy.

mysql

MySQL

Wskaż serwer, podaj dane autoryzacyjne, wybierz bazę i rozpocznij backup.

firebird

Firebird

Umożliwiamy również backup baz danych Firebird, które znajdują się na lokalnym serwerze, bądź bezpośrednio z pliku, pomijając serwer.

postgresql

PostgreSQL

Wśród kopii zaawansowanych znajduje się również backup baz PostgreSQL. Wskaż serwer, wybierz bazę oraz schemat i rozpocznij backup!

oracle

Oracle*

Wkrótce nasza oferta zostanie rozszerzona o możliwość backupu baz danych Oracle.

pervasive

Pervasive

Umożliwiamy również backup baz danych Pervasive, które znajdują się na lokalnym serwerze, bądź bezpośrednio z pliku, pomijając serwer.


Środowiska wirtualne

Dzięki ForteBackup możesz w łatwy sposób wdrożyć failover recovery dla swoich środowisk wirtualnych.

hyper-v

Hyper-V

Wybierz maszyny, które mają zostać poddane backupowi, ustal harmonogram i ciesz się bezpieczeństwem swoich danych.

VMWare

VMWare

Już niedługo możliwości naszej aplikacji zostaną rozszerzone o backup maszyn wirtualnych VMWare.


Skrzynki pocztowe

Rozpocznij backup skrzynek mailowych i pozbądź się obaw o utratę swojej cennej korespondencji.

exchange

Microsoft Exchange

Jeśli korzystasz z poczty Microsoft Exchange, możesz bez problemu zabezpieczyć, a następnie przywrócić wybrane konta. ForteBackup wspiera serwery MS Exchange w wersji 2007 oraz 2010.

outlook

Microsoft Outlook

Synchronizujesz swoją skrzynkę pocztową z programem Microsoft Outlook? Już dziś rozpocznij jej backup, korzystając z dostępnych mechanizmów rozwiązania.


Pozostałe opcje zaawansowane

ForteBackup dodatkowo umożliwia wykonanie backupu dysków sieciowych oraz stanu systemu. Wykorzystuje również skrypty pre i post.

system state

System State

System State pozwala na zabezpieczenie aktualnego stanu systemu Twojego komputera, tym samym wszystkich jego danych. Dzięki temu w przypadku awarii komputera będziesz mógł ponownie szybko przywrócić go do pracy.

 

 

pre post scripts

Skrypty pre i post

Dzięki skryptom pre i post nasza aplikacja staje się uniwersalna. Pisz dowolne skrypty w PowerShell-u, które następnie zostaną uruchomione przed lub po wykonanym backupie.

network drives

Lokalizacje sieciowe

Dzięki funkcji backupu dysków sieciowych możesz zabezpieczyć dane, które znajdują się w dowolnej lokalizacji sieciowej.

Aktówka daje użytkownikom możliwość synchronizacji danych pomiędzy wszystkimi urządzeniami, na których zainstalowana jest aplikacja ForteBackup.


Aktówka

Korzystając z aktówki ForteBackup oprócz synchronizacji możesz współdzielić oraz udostępniać swoje pliki. Zobacz pozostałe możliwości naszej aktówki.

 

Szyfrowanie

ForteBackup dba o bezpieczeństwo synchronizowanych plików i szyfruje je, już na komputerze użytkownika, podobnie jak przy wykonywaniu backupu.

 
 

Synchronizacja

Zmiany wprowadzone z dowolnej aplikacji ForteBackup w przestrzeń aktówki, zostają automatycznie zapisane na pozostałych ur ządzeniach z zainstalowaną usługą.

 
 

Współdzielenie

Szybkie i łatwe udostępnianie dowolnych katalogów z Aktówki, zaoszczędzi czas i zapewni Tobie i innym użytkownikom dostęp do najnowszych wersji dokumentów.

 

Udostępnianie

W prosty i szybki sposób możesz generować linki publiczne i udostępniać interesujące dane innym użytkownikom.

 
 

Wersjonowanie

Wszystkie pliki w Aktówce, podobnie jak przy wykonywaniu backupów, podlegają wersjonowaniu. Aplikacja WEB umożliwia podgląd listy wersji oraz pobranie wybranej.

 
 

Globalnie

Gdziekolwiek jesteś, za pośrednictwem dowolnej aplikacji ForteBackup otrzymujesz nieograniczony dostęp do swojej Aktówki.


Jak działa synchronizacja?

Synchronizacja to funkcjonalność aplikacji ForteBackup, która kryje się pod nazwą Aktówka. Umożliwia ona automatyczne przesyłanie plików z wybranego katalogu na serwer, a także pobieranie danych przesyłanych przez inne urządzenia w ramach konta użytkownika. Dane przesyłane są za pośrednictwem bezpiecznego protokołu SSL, a proces szyfrowania oraz deszyfrowania danych zawsze odbywa się po stronie użytkownika, co znacznie podnosi poziom bezpieczeństwa.

sync graph docu
 
sync graph folder
 
sync graph servers
 
sync graph devices
Przetestuj dziś!

Przystąp do darmowych testów.

Pobierz aplikację, zainstalują ją na swoim urządzeniu i zacznij zabezpieczać dane.