ForteBackup

System ForteBackup to innowacyjne i wszechstronne rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych i synchronizacji danych. Został stworzony z myślą o dostarczeniu Klientom kompleksowej usługi, gwarantującej najwyższy poziom bezpieczeństwa. Rozbudowane technologicznie funkcje zapewniają nie tylko pełną ochronę przechowywanych danych, ale także sprawiają, że archiwizacja odbywa się w sposób optymalny i szybki. Technologia ForteBackup systematycznie zabezpiecza cenne pliki przed utratą oraz pozwala na zarządzanie nimi z wielu urządzeń, w tym mobilnych. Wybierając Forte Backup Klienci mogą być pewni, że otrzymują usługę, która w pełni chroni ich wartościowe informacje. To obecnie, jedno z najnowocześniejszych, dostępnych na rynku rozwiązań do backupu danych.

 

Nasza serwerownia

unizeto

Zlokalizowane na terenie Polski Centrum Danych mieści się w nowoczesnym kompleksie specjalnych budynków gwarantujących umieszczonym tam systemom najwyższy standard bezpieczeństwa elektronicznego i fizycznego oraz ciągłość działania. Posiadamy własny ośrodek zapasowy!

Nasz system Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji poddany został niezależnej ocenie audytorów Ministerstwa Obrony Narodowej i otrzymał certyfikat ISO/IEC 27001. Posiadamy również certyfikat zgodności z normą AQAP 2110, która określa wymagania do kontraktów wojskowych i stanowi uzupełnienie oraz rozszerzenie posiadanego certyfikatu jakości ISO 9001.


SerwNet dostawcą platformy

serwnet

SerwNet jest dostawcą zaawansowanych technologicznie rozwiązań z zakresu tworzenia kopii zapasowych, synchronizacji i udostępniania danych w chmurze. To jedyny polski producent kompleksowej platformy do backup-u danych, która charakteryzuję się nieograniczoną skalowalnością i elastycznością oraz zapewnia pełną ochroną przechowywanych danych.

Rozwiązania SerwNet pozwalają na tworzenie korzystnych usług operatorom telekomunikacyjnym, dostawcom usług cloudowych, hostingowych oraz IT administratorom. Oferowane są w oparciu o infrastrukturę partnera lub klienta.

 
Przetestuj dziś!

Przystąp do darmowych testów.

Pobierz aplikację, zainstalują ją na swoim urządzeniu i zacznij zabezpieczać dane.